Приклад оскарження постанови в суді. Покрокові дії

15 липня 2019 року приблизно 22:30 їдучи по вул. Свободи, під’їжджаючи до регульованого перехрестя, я зменшив швидкість, упевнившись, що пішоходів та машин немає, почав повертати на знак зеленої стрілки, при повороті пішохід був ще на тротуарі за пару метрів від проїжджої частини, і я йому перешкоди не створив. Десь через 2 км від цього перехрестя мене зупинили Поліцейскі. Представились, показали свої документи і сказали, що будуть розглядати постанову.

На мої питання: Де докази? Покажіть докази! Поліція відповіла що докази будуть представлені в суді. Це камера відео-зйомки ГЛАЗОК (в Хмельницькому багато камер які можна дивитись через інтернет).

Постанову бистро розглянули та дали мені на підпис, дочитавши до середини поліціянти вирвали в мене її і почали шось передруковувати. Потім роздрукувавши нову постанову спитали чи я буду її підписувати не читавши (тіпа що я ознайомився). Я сказав що я буду підписуватись під ти що прочитаю. Вони бистро сіли в машину і поїхали.

Через пару днів мені прийшов лист на почту – це була Постанова 🙂

Постановление о наложении административного взыскания по делу об административном правонарушении в сфере обеспечения безопасности дорожного движения, зафиксировано не в автоматическом режиме

Я зразу подав Заяву до суду через сайт https://cabinet.court.gov.ua (щоб подати в електронному варіанті треба мати ЕЦП – електронний підпис), в мене її не прийняла через декілька помилок, виглядала іменно так:

Оскарження неудачне Оскарження неудачне2 Оскарження неудачне3 Оскарження неудачне4

Через днів 5 я пішов до суду, мене відправили до судді. Там я отримав Ухвалу !

Ухвала про залишення без розгляду

В інтернеті я найшов багато справ, де заяву пишуть на полійцейского, жалобу точно на полійцеского можна написати і відправити в управління. Мені цю заяву відмінили, та я виправив помилки і пішов заніс до суду

Позовна заява про оскарження постанови!

Позовна заява про оскарження постанови 12 Позовна заява про оскарження постанови 34 Позовна заява про оскарження постанови 56 Позовна заява про оскарження постанови 78

Після призначили мені суд на 21 серпня. Прислали Ухвалу:

Ухвала про прийняття позовної заяви до розгляду та прийняття спрощеного позовного провадження у справі

Прийшовши до суду. Суддя переніс суд через місяць на 21 вересня, так як представника від Поліції не було.

Надання відеозапису правопорушення від суду

Щоб отримати відеозаписи які надав представник від Управління патрульної поліції (УПП) в Хмельницькій області потрібно написати заяву на ім’я судді.( Заява для надання відеозапису )

Добавити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *