Авторубрика

На нашому сайті доступні безкоштовні консультації Автоюристів онлайн або по телефону які працюють цілодобово. Крім того, тут ви знайдете велику підбірку регулярно оновлюваних статей на тему Автомобільне право в Україні (дії при ДТП (як оформити? Що робити, якщо потрапив в аварію? Оформлення Європротоколу), Покупка-продаж авто, авто-кредити (чи вигідно? Які відсотки?) , Закони України та їх пояснення, розмитнення транспортного засобу і т.д.). Також зможете отримати кваліфіковану юридичну допомогу по автомобільним питанням онлайн.


Розділи в автомобільній рубриці

Збільшення лімітів виплат по автоцивілці

Автострахування дозволяє бути впевненим водію та пасажиру в разі виникнення будь-якої ситуації на дорозі, будь то дорожньо-транспортна пригода, крадіжка автомобіля або навіть різні природні катаклізми. Дозволяє фінансово захистити і компенсувати клієнтові страхову виплату. Автоцивілка спрямована на відшкодування коштів, витрачених на лікування людей, які отримали травми в результаті ДТП та на ремонт транспортного засобу.

Розмитнення, покупка, пригон автомобіля з-за кордону, ціни на авто під ключ. Юридична консультація і допомога в питаннях, щодо розмитнення автомобіля, онлайн або по телефону.

Обмеження швидкості

Правила дорожнього руху в Україні і їх зміна ви знайдете в нашій рубриці. Так само все що пов’язано з правилами поведінки водіїв і пішоходів на дорозі. Коли почне діяти техогляд в Україні. Як і де отримати водійське посвідчення. Що буде на екзамені з правил дорожнього руху. Кваліфікована допомога юристів онлайн.

У нашій рубриці Корисні Поради по автомобільному праву від досвідчених юристів Ви знайдете все що потрібно знати водіям. Як і де переоформити автомобіль. Купівля-продаж авто. Як не потрапити під штраф. Як правильно спілкуватися з поліцією. Як оплатити штраф за правопорушення, де дешевше. Та багато інших порад автомобілістам. З будь-якого питання Ви зможете проконсультуватися з досвідченим юристом.