ТОП-5 найкращих автомобільних страхових компаній в Україні

Кращі страхові компанії України

Автострахування – страховий захист, який служить відшкодовувати витрати застрахованої особи в разі викрадення, аварії, пошкодження автомобіля, поломки, а також нанесення шкоди третім особам.

В Україні налічується понад 350 страхових компаній, що робить підбір страховика досить нелегким завданням. Щоб не помилитися, потрібно розібратися в рейтингах надійності.

Як складають рейтинг страхових компаній

Складання рейтингу – складна процедура. Щоб оцінити діяльність всіх компаній приймаються в розрахунок величезна кількість чинників. Розглянемо провідні критерії, якими керувалися експерти складаючи рейтинг страхових компаній України в 2019 році:

  • Фінансовий статут. Складаючи рейтинги, беруть до уваги прибуток і збитки організації за останні 12 місяців, ліквідність і платоспроможність, а також інвестиційну політику.
  • Величина і зміни активів, розмір ренти компанії, який розраховується спираючись на фінансовий звіт.
  • Надійність. Тут оцінюється ступінь передбачуваного ризику роботи компанії, якість управління та динаміка її просування.
  • Репутація марки. Цей критерій враховує відносини з органами нагляду, а також участь компанії в різних страхових організаціях.
  • Аналізуючи питому вагу відмов у виплатах, оцінюються передбачувані ризики для клієнтів.

З огляду на внутрішні чинники, також оцінюють рейтинг надійності страхових компаній України. До них відносять:

  • Клієнтська база. Великим плюсом є наявність звернень за додатковими послугами від постійних клієнтів.
  • Якість пакета страхового сервісу. Тут перевіряють надані послуги і цінову політику, різноманітні бонуси, системи знижок та інші програми лояльності. Низькі розцінки часто негативно позначаються на рейтингу, оскільки в майбутньому заниження вартості може привести фірму до банкрутства.
  • Чи має фірма перестраховиків. Солідні страхові організації передають від 5 до 50% власних ризиків західним компаніям, що гарантує виконання страхових зобов’язань за будь-яких обставин.
  • Велика кількість розірваних договорів несприятливо впливає на оцінку. А ось велика кількість укладених договорів позитивно впливає на рейтинг, в тому випадку, коли не зменшується питома частина виплат.
  • Історії великих виплат, якщо вони мали місце бути за встановлений період, також впливають на місце в рейтингу.

Ми підібрали для вас ТОП 5 кращих компаній, що займаються автострахуванням в Україні актуальний на 2019 рік.

“АХА Страхування”

Лідером на ринку страхових послуг і №1 в світі (на думку Interbrand) протягом 4-х років виступає страхова компанія “АХА Страхування”.

Заснована компанія 25 років тому і на поточний момент заслужила довіру більш 1,5 млн клієнтів.

Є учасником фінансової Групи “АХА” (Франція). Наявність філій по всій Україні, а це більше тисячі відділень в 200 містах, робить придбання полісів доступним для клієнтів.

PZU Україна

“PZU Україна” – учасник міжнаціональної групи компаній PZU, відомої своїми віковими традиціями страхування. Компанія існує понад два століття. Свою діяльність в Україні почала в 1998 році.

Польська група володіє всіма акціями підрозділів “PZU Україна”. За фінансовими даними входить в 10-ку найбільших українських компаній.

Філії PZU розміщені у всіх областях України. Компанія має в своєму розпорядженні державні ліцензії на двадцять вісім типів страхових практик. Штат постійних співробітників понад семисот чоловік і тисячі агентів.

У чарті страхових компаній систематично займає топові позиції.

“ПРОВІДНА”

“Провідна” являє собою одну з провідних компаній страхової галузі України. Територіальна мережа даної компанії включає в себе 24 філії(в кожній області України), 24 Центра клієнтського сервісу і понад 350 офісів продажів, персональний Call-центр. В даний час в Компанії числиться понад 1 500 співробітників і 1 700 страхових агентів.

Страхова компанія “Провідна” представляє більше 80 пропозицій із обов’язкових та добровільних видів страхування для фізичних та юридичних осіб.

На ринку України СК “Провідна” працює з 1995 р Місце Голови Правління в нинішній час займає Мельник Дмитро Миколайович.

Більше 99% акцій “Провідна” належать IIC Ukraine B.V. (Нідерланди)

“КНЯЖА”

Українська страхова компанія (УСК) «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» – стабільна страхова компанія. Її фінансування забезпечує Vienna Insurance Group.

“Княжа” має власного перестрахувальника і співпрацює з популярними перестрахувальними компаніями. Може похвалитися сильною регіональною мережею з більше двохсот територіальних центрів, понад дев’ятисот агентів і двадцяти шести дирекцій.

УСК “Княжа” має в своєму розпорядженні 30 ліцензій на обов’язкове і добровільне страхування.

Клієнти по всій Україні відзначають сервіс високої якості (продавці-консультанти зі кращими знаннями своєї справи, особисті відділи рішення страхових випадків в кожному регіоні, Call-центр 24/7).

Понад 21 рік компанія “Княжа” максимізує рівень задоволення клієнтів і чудово виконує свої обов’язки, заслужила довіру більш ніж 10 міліонів українців та закріпила за собою чудову репутацію

“ТАС”

Страхова група (СГ) «ТАС» діє по всій території України і має багатопрофільну регіональну мережу з 29 філій, 450 офісів, близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.

СГ «ТАС» – багатосторонній страховик, який пропонує своїм клієнтам більше ніж 80 страхових продуктів з різних видів страхування.

Будь-який клієнт (фізична або юридична особа) може застрахувати свої ризики поодиноко або комплексно завдяки вигідно складеним страховим програмам.

Двадцять дев’ять видів страхування (17 добровільних та 12 обов’язкових) здійснюються за наявності ліцензії Держфінпослуг України. Нині СГ «ТАС» одна з перших на ринку по страхових виплатах.

Страхова група “ТАС” представлена ​​в Україні з жовтня 1998 року. Голова правління – Павло Царук.

Добавити коментар

Your email address will not be published.