Як застрахувати ТЗ на іноземних номерах. Як оформити автоцивілку

Как застраховать евробляху в Украине?:

Питання про євробляхи досі є актуальним для України, не дивлячись, на те що приймаються різні закони, ініціативи щодо нерозмитнених автомобілів. Їх кількість на травень 2019 року, значно зменшилася. Як правило, їздять на них не приїжджі іноземці, а українці. Саме тому відповідно закону про ОСЦПВ кожен учасник дорожнього руху повинен мати поліс.

У Законі України зазначено, що автомобілі які експлуатуються на території України без обов’язкової страховки ОСЦПВ або міжнародної Зеленої карти заборонена! У разі відсутності страховки або вона прострочена передбачається штраф до 850 грн.

У скільки обійдеться поліс для авто з іноземними номерами?

Робочий об’єм мотору (л)12 місяців 3 месяця 
до 1,6780 грн324 грн
1,6 – 2900 грн369 грн
2 – 3930 грн382 грн
от 31260 грн589 грн

Після оформлення поліс моментально потрапляє в базу даних. Власник може роздрукувати його на принтері як авіаквиток або ж просто зберегти на смартфон і показувати у вигляді картинки.

Як правильно оформити поліс на транспортний засіб з Грузії, Польщі, США або Литви? Який перелік документів знадобиться?

Для того щоб отримати поліс необхідно заповнити заявку на сайті або відправити за допомогою viber читабельні сканування своїх документів. Після чого інформація про Вас вноситься в базу МТСБУ і в сертифікат.

Перелік документів:
– свідоцтво про реєстрацію ТЗ;
– довіреність на право представлення інтересів компанії;
– свідоцтво про державну реєстрацію;
– печатка організації;
– водійське посвідчення;
– паспорт.

Чи діє страховка для нерозмитнених машин? Чи можуть українці отримати поліс на транспортний засіб з тимчасовим ввезенням на себе?

Звичайно ж, поширюється дія страховки і можна оформити поліс. За кордоном на Ваш автомобіль для перегону обов’язково оформляється тимчасова зелена карта, а коли авто перетинає територію України потрібно зайнятися оформленням страховки. Ціна, якої набагато нижче, ніж в країнах Європи. ОСЦПВ оформляється як на громадянина, так і не громадянина України, ніяких перешкод немає!
Дані в оформленні поліса мають інформаційний характер, важливо хто оплачує вартість, хто оформляє ОСЦПВ. Автоцивілка покриває всіх у кого є законне право на керування автомобілем. Адже з того моменту, коли була скасована обов’язковість довіреності на керування транспортним засобом працює лише один тип страхування, а саме на машину, а далі немає різниці скільки людина буде керувати ТЗ.

І в разі, коли водій євробляхи став ініціатором ДТП, його відповідальність буде повністю застрахована.

Ми в свою чергу весь час тримаємо руку на пульсі і відстежуємо ринок, його зміни, моніторимо позиції страхових компаній і готові заявити, що пропонуємо вам найкращі страхові компанії з найоптимальнішими цінниками.
До того ж ми можемо допомогти оформити Зелену карту для виїзду за кордон на українських державних номерах. А також можемо запропонувати медичне страхування для громадян, які планують виїхати працювати за кордон або для туристичних поїздок.

Добавити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *