Збільшення лімітів виплат по автоцивілці в 2019 р

Збільшення лімітів виплат по автоцивілці

Живучи в наш нестабільний практично в усіх відношеннях час, не дивно, що клієнти страхових компаній хочуть оформляти страхові поліси зі збільшеним лімітом виплат по автоцивілці, в кінцевому підсумку отримуючи додатковий договір на 200 – 300 тис. грн.

Вартість збільшення лімітів виплат в 2019 р

Стандартно на 2019 рік ліміт виплат описаний в полісі автоцивілки (ОСЦПВ) – 200 тис. грн виплачується кожному потерпілому, який отримав травми в ДТП і 100 тис. грн відшкодовується окремо кожному потерпілому водієві автомобіля.

  • Якщо збільшити ліміт на 100 тисяч гривень, то до оплати за 12 місяців додаємо 100 грн.
  • Якщо ліміт буде збільшений на 200 тис. грн, то до оплати за рік додаєм 200 гривень.
  • Якщо ліміт збільшити на 300 тис. грн, то до оплати за рік додамо 300 гривень.
  • Ліміт + 400 тис. грн, то до оплати за рік додайте 400 гривень.
  • Ліміт + 500 тис. грн, то до оплати за рік додайте 500 гривень.

Стандартні ліміти по автоцивілці, зазнавали змін ще в лютому 2016 г. А ось вартість різного роду автозапчастин, деталей виросли пропорційно зростанню валют в банках і обмінних пунктах. І якщо раніше певну деталь можна було купити за прийнятною ціною, то на сьогоднішній день її цінник підскочив в 2, а то і в 3 рази. Ціни на ОСАГО перераховуються періодично в більшу сторону. Прикидаючи складно уявити, на що вистачить нинішніх сто тисяч гривень ліміту?

Можна привести трохи статистичних даних. Так в 2017 році в країні було оформлено близько 1 000 000 полісів з добровільним збільшенням лімітів. Іншими словами приблизно кожен десятий автомобіліст уклав додаткову угоду з автоцивілки.

За дев’ять місяців 2017 року було скоєно виплат на суму 40 мільйонів гривень українськими страховиками. Значна це сума чи ні, складно відповісти. Однак краще придбати поліс і бути впевненим, що в разі події на дорозі, Ви будете під захистом. Ніж покладатися на удачу, а потім шукати величезні суми для відшкодування збитку.

Адже придбати додатковий поліс на + 100 тис. грн виплат лімітів можна всього-на-всього за 27 коп в день, а на плюс 200 тисяч гривень за 54 копійки на день.

Кожен сам повинен вирішити для себе купувати додатковий поліс чи ні. Але якщо раціонально зважити рішення, то, звичайно ж, краще сьогодні оформити договір і цілий рік відчувати себе спокійно і бути впевненим в тому, що дане вкладення в разі неприємності полегшить життя.

Добавити коментар

Your email address will not be published.