Bitcoin. Купівля, обмін та продаж

Как купить биткоин

Bitcoin (біткоїн, ₿) – це електронні гроші або криптовалюта. По суті, це повноцінна платіжна система, тільки існує виключно в цифровому форматі. Про переваги біткоїна, про те, яким чином здійснюється купівля, обмін, продаж і як з їх допомогою оплачувати різноманітні послуги та навіть здійснювати інвестування, читайте далі в статті.

Світова криптовалюта

Багатьох бентежить відсутність контролю за «рухами» криптовалюти з боку банків та фінустанов. Знайте, bitcoin захищений на міжнародному рівні. Система практично ідеальна. А це означає, що ймовірність злому наближена до нуля.

Величезне значення має захист bitcoin від інфляції. Це один з головних секретів зростання популярності валюти у світі. Хоча для багатьох користувачів важливіше анонімність. На сьогодні це найбільш значущий «плюс». А взагалі для трейдерів біткоїн – ідеальна криптовалюта.

У всьому світі біткоїн застосовується на рівні з доларом $, євро € та іншими нацвалюти для угод купівлі-продажу на біржах. А в США, Японії та деяких країнах Євросоюзу пішли далі. Там біткоїн цілком підходить для оплати рахунків за:

 • номера в готелі;
 • авіаквитки й транспортні перевезення;
 • прокат автомобіля і т. д.

За bitcoin вже квартири (або іншу нерухомість) можна купувати, прикраси, різноманітні інтернет-продукти (програмне забезпечення, сервісне обладнання) та ін. У деяких навчальних закладах Великої Британії та Кіпру розплачуються за навчання біткоїном, і це нікого давно не дивує.

Купівля Bitcoin

Придбати біткоїн можна різними способами. Найбільш поширений варіант – мобільний додаток або біржа. В Україні криптовалюту купують на таких майданчиках:

 1. Bitcoin24;
 2. CoinMama;
 3. Обмінник Best Change.

Можна встановити на телефон додаток Bitcoin wallet – Totalcoin. Buy & Sell. Процедура купівлі криптовалюти (Bitcoin) виглядає так:

 • Зареєструватися, ввівши свій номер телефону та пароль;
 • отримати та активувати 5-тизначний код, який прийде Вам в смс;
 • в меню вибрати розділ «Trade»;
 • далі «Buy Bitcoin»;
 • Вибираєте свій банк або міжнародну електронну с-му наприклад PayPal;
 • Встановлюєте суму на яку купите Bitcoin;
 • Чекайте зарахування на рахунок.

Все просто. Якщо говорити про світові майданчиках, то найпопулярніші PayPal та SguareUP.

Правовий статус криптовалюти

₿ (біткоїн) стрімко поширюється по планеті. Але чи легальна ця валюта? Все залежить від країни.

Іспанія і Японія узаконили біткоїн. Там ця валюта прирівняна до звичайних грошей і може бути використана для будь-яких фінансових операцій. Китай визнає ₿, але на сьогодні дозволяє використовувати його у фінансових операціях лише фізособам.

Австралія, Сінгапур, США, Канада, Нова Зеландія, Великобританія, Німеччина і деякі інші країни активно розробляють систему впровадження криптовалюти в економіку. Скільки часу це займе, невідомо.

А ось Росія та Індонезія встановили обмеження на біткоїн. Ні, він не заборонений в цих країнах. Просто любі дії (купівля-продаж) криптовалюти тут вважається нелегальним, а тому використанню ₿ перешкоджає маса обмежень.

Є й країни, які категорично проти такого способу розрахунків. Це В’єтнам, Еквадор, Таїланд, Болівія.

У нашій країні використовувати біткоїн можна, та багато хто з радістю і користуються. Це зручно, надійно, а якщо розібратися в тонкощах здійснення угод на біржах, то ще й досить вигідно.

Використання Bitcoin (обмін, продаж)

На сьогодні використання криптовалюти відбувається, в основному, на просторах інтернету. За допомогою валюти роблять ставки на різні види спорту або вкладають в онлайн-ігри.

Виявляється, біткоїн, привертає до себе великий інтерес серйозних інвесторів по всьому світу. Вони впевнені, що пандемія коронавірусу спровокувала такий ажіотаж серед охочих захистити свої інвестиції. Хоча є і ті, хто категорично проти подібних вкладень.

Китай та Південна Корея пропонують заборонити торгівлю криптовалюти, а Фейсбук навіть пообіцяв закрити портал для розміщення їх реклами.

Паралельно з цим інвестори зі світовим ім’ям, такі як, П.Т. Джонс і Т.Г. Вінклвосс відкрито заявляють про серйозні вкладення в біткоїн. Напевно відомо, що криптовалюта становить не менше 2% усього «портфеля» Пола Тюдора Джонса, а Тайлер Вінклвосс спрогнозував збільшення ціни Bitcoin до 500 000 доларів ….

Інтернет сервіси PayPal і SguareUP, якими за приблизними підрахунками користується близько 300 000 000 чоловік, додали можливість купувати криптовалюту.

Популярність зростає, попит йде, прогнози експертів на біткоїн багатообіцяючі. А якщо ви вирішите придбати біткоїн, ще раз перечитайте статтю і скористайтеся викладеною в ній інформацією. Це просто, зручно, перспективно! Успіхів!

Добавити коментар

Your email address will not be published.