Форекс: можливість добре заробити в інтернеті?

Форекс - заработок в интернете

Форекс – це найбільш ліквідний і динамічний валютний ринок, який працює цілодобово. Низька вартість угод, швидка оборотність коштів і висока ліквідність роблять його привабливим для інвесторів з усіх куточків світу. Операції з валютою є досить привабливим бізнесом, як для великих компаній, так і для трейдерів працюють на валютному ринку поодинці.

Якщо порівнювати Форекс з іншими фінансовими секторами, існуючими в світі, він має ряд своїх особливостей:

  • швидка реакція на численні постійно мінливі умови навколишнього середовища;
  • доступність для всіх трейдерів, що працюють з основними світовими валютами;
  • цілодобовий графік роботи, який дозволяє трейдерам працювати в будь-який зручний час і навіть під час державних свят, працювати в цей час з іноземними ринками;
  • має величезну прибутковість, навіть якщо порівнювати його з іншими не менш великими фінансовими ринками;
  • не має певного місця проведення валютної торгівлі.

Форекс це величезна мережа з’єднаних телекомунікаціями валютних дилерів, які знаходяться по всьому світу і при цьому працюють цілодобово, як єдине ціле. Валютна торгівля здійснюється через комп’ютерні термінали або по телефону, а угоди одночасно відбуваються в сотнях банків різних країн. Працюючи на цьому ринку, можна заробляти величезні гроші, а осягнути ази можна, не маючи при цьому стартового капіталу, так як існує маса акційних пропозицій від різних брокерів -досить просто пройти реєстрацію і відкрити свій рахунок, правда, в цьому випадку на велику суму заробітку можете не розраховувати.

Скільки можна заробити?

Стартовий капітал в даному випадку відіграє вирішальну роль, так як від його величини залежить сума заробітку. Наприклад, при вдалому збігу обставин і правильному прогнозі за одну сесію можна заробити кругленьку суму, але це зовсім не означає, що і в наступні дні вам пощастить, тому досвідчені трейдери рекомендують проводити розрахунок стартового капіталу виходячи з середньостатистичних даних по прибутковості угод.

В середньому заробіток досвідчених трейдерів на місяць становить від 10 до 30% від суми депозиту.

Для успішної роботи на ринку Форекс необхідно володіти такими якостями, як спокій, стриманість, вміння почекати сприятливий момент, здатністю самостійно приймати рішення і відчувати на інтуїтивному рівні наступ самого моменту.

У цій сфері ви завжди будете самотнім вовком, і покладатися зможете тільки на себе, ризикуючи і виграючи, або ж програючи і витягуючи з ситуації певний урок, але всі ці рішення ви приймаєте для себе самі. Тому, якщо ви звикли покладатися на когось і безмовно підкорятися вказівкам начальства, для вас цей варіант заробітку не підійде, так як на цьому валютному ринку успіху досягають ініціативні і впевнені в собі особистості.

Добавити коментар

Your email address will not be published.