Електронний кабінет (онлайн-сервіс) водія в Україні

Електронний кабінет водія

З грудня минулого року на території України почав працювати онлайн-сервіс, в якому можна подивитися цікаві відомості про транспортний засіб, посвідчення водія. Вся історія автомобіля знаходитися за ідентифікаційним номером (VIN-код). До того ж за допомогою даного електронного кабінету можна встати на електронну чергу в будь-який сервісний центр МВС, по всій країні підібравши собі максимально комфортний час.

Даний ресурс можна знайти за адресою урядового порталу kmu.gov.ua перейшовши в розділ «Електронний кабінет водія».

За допомогою кабінету будь-який автовласник може подивитися, не виписані чи на його автомобіль штрафи, оплатити будь-які штрафи в режимі онлайн, знайти інформацію про транспортний засіб по Vin-коду, дізнатися технічні характеристики і т.п.

Зайти в E-кабінет можна за допомогою цифрового підпису Mobile identity management або ж BankID. Можна оформити кредитку, створити платіж на штраф і там же його оплатити.

В електронному кабінеті водія є все про технічні характеристики авто

Також до переліку можливостей електронного кабінету входить придбання індивідуального номерного знака онлайн, запис в сервісні центри МВС України, перевірка будь-якого транспортного засобу за ідентифікаційним номером, що дуже корисно при купівлі-продажу. Оскільки можна відстежити останні операції з авто, зокрема реєстрацію.

Водій зможе при бажанні і внесення суми в 45 грн 68 коп. дізнатися дані про кількість власників автомобіля, причетності до дорожньо-транспортних пригод, страхування, заборону на продаж і багато іншого.

Добавити коментар

Your email address will not be published.