Приклад оскарження постанови в суді. Покрокові дії.


15 липня 2019 року приблизно 22:30 їдучи по вул. Свободи, під’їжджаючи до регульованого перехрестя, я зменшив швидкість, упевнившись, що пішоходів та машин немає, почав повертати на знак зеленої стрілки, при повороті пішохід був ще на тротуарі за пару метрів від проїжджої частини, і я йому перешкоди не створив. Десь через 2 км від цього перехрестя мене зупинили Поліцейскі. Представились, показали свої документи і сказали, що будуть розглядати постанову.

На мої питання: Де докази? Покажіть докази! Поліція відповіла, що докази будуть представлені в суді. Це камера відеозйомки ГЛАЗОК (в Хмельницькому багато камер які можна дивитись через інтернет) – це все БРЕХНЯ! Насправді в них було відео з камери, яка знаходилась в авто (напевно не хтіли показувати, або не хотіли тратити свій час).

Постанову бистро розглянули та дали мені на підпис, дочитавши до середини поліціянти вирвали в мене її і почали шось передруковувати. Потім роздрукувавши нову постанову спитали чи я буду її підписувати не читавши. Я сказав, що буду ставити свій підпис якщо вони дадуть ознайомитись з постановою. Вони бистро сіли в машину і поїхали.

Через пару днів мені прийшов лист на почту – це була Постанова про накладення адміністративного стягнення у справі про адміністративне правопорушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовано не в автоматичному режимі 🙂

Постановление о наложении административного взыскания по делу об административном правонарушении в сфере обеспечения безопасности дорожного движения, зафиксировано не в автоматическом режиме

Я зразу подав Заяву до суду через сайт https://cabinet.court.gov.ua (щоб подати в електронному варіанті треба мати ЕЦП – електронний підпис), в мене її не прийняла через декілька помилок та не дотримання вимог написання позовної заяви. Нижче представлена моя позовна заява:

Оскарження неудачне Оскарження неудачне2 Оскарження неудачне3 Оскарження неудачне4

Через днів 5 я пішов до суду, мене відправили до судді. Там я отримав Ухвалу !

Ухвала про залишення без розгляду

В інтернеті я найшов багато справ, де відповідачем є фізична особу – поліцейський, але це не правильно.

Суддя розглянув мою позовну заяву та залишив її без руху, так як виявили недотримання вимог ст. 160, ст. 161, та я виправив помилки і відправив ще раз. Приклад знизу: відповідачем має бути УПП, де працює поліцейський.

Позовна заява про оскарження постанови!

Позовна заява про оскарження постанови 12 Позовна заява про оскарження постанови 34 Позовна заява про оскарження постанови 56 Позовна заява про оскарження постанови 78

Після, призначили мені суд на 21 серпня. Прислали Ухвалу:

Ухвала про прийняття позовної заяви до розгляду та прийняття спрощеного позовного провадження у справі

Прийшовши до суду. Суддя переніс суд через місяць на 21 вересня, так як представника від Поліції не було.

Надання відеозапису правопорушення від суду

Щоб отримати відеозаписи які надав представник від Управління патрульної поліції (УПП) в Хмельницькій області потрібно написати заяву на ім’я судді.( Заява для надання відеозапису )

Суд відбувся

21 вересня 2019 року прийшовши в черговий раз до суду. Відповідач так і не явився. Та судове засідання відбулося без відповідача – представника Поліції. З суддею ми переглянули відеозапис від Поліції. На відео видно край мого автомобіля (навіть номера не видно), який здійснив поворот а далі пішла людина по пішоходному переході.

Суддя постанову відмінила ! Текст Ухвали знизу!

Ухвала суду про скасування постанови

Добавити коментар

Your email address will not be published.