Результати краш-тестів дитячих автокрісел від ADAC в 2020 р.

Краш тест ADAC 2020

Було протестовано 18 нових фірмових дитячих автосидінь на безпечність, експлуатацію та вміст забруднюючих речовин. Всі крісла показали непоганий результат в тестуваннях ADAC 2020 року, але в двох моделей виявлено надмірний вміст забруднюючих речовин.

Останні результати тестів 2020 року

  • 12 моделей “дуже добре”, чотири – “задовільно”.
  • Автокрісла в аварійних ситуаціях відрекомендували себе задовільно.
  • У двох автокрісел виявлено занадто високий вміст забруднюючих речовин.

Результати випробувань дитячих автокрісел

Тест автокрісел при аваріях

16 моделей відповідають законодавчим вимогам та отримали оцінку “задовільно” або “дуже добре” (див. найкращі дитячі автомобільні крісла).

Найкраще автокрісло з 2015 року

У разі лобового та бічного удару найкраще показало себе автокрісло BeSafe iZi Kid X3 i-Size (для дітей віком від 1 до 4 років). Його оцінили як  “дуже добре”, та отримало найвищий результат в рейтингу безпеки з усіх перевірених сидінь з 2015 року.

У тесті при лобовому ударі автокрісло Hauck iPro Baby з системою кріплення isofix було дуже близьким до краху, але все ж таки витримало навантаження. Коли крісло кріпиться ременем безпеки, воно забезпечує кращий захист дитини у разі ДТП ніж система isofix. Але дуже часто сидіння кріплять ременем безпеки з помилками (читати Як правильно кріпити сидіння ременем безпеки)!

Саме головне, що не було неприємних сюрпризів в краш-тестах від бокових ударів (самий небезпечний удар), оскільки жодна з протестованих моделей не показала слабких місць.

Сидіння Britax Römer Kidfix² S із спинкою дуже добре захищає від бічного удару. Його можна використовувати для дітей вище 1 м. 25 см. без опори спини, але тоді захисту від бічного удару в крісла не буде.

Використовувати автокрісло без спинки не рекомендується.

Автокрісла, які показали гірший результат краш-тесту від ADAC в 2020 року

Дві моделі сидінь оцінюються “погано” в цьому тесті порівняння. Причиною є високим забруднювачем вмісту: тканина в автокріслах Hauck Ipro Baby і Hauck Ipro Baby + Ipro Base містить нафталін, який має канцерогенний ефект. Виміряне значення перевищує стандарти “AfPS GS 2014: 01 PAK”.

Добавити коментар

Your email address will not be published.