Топ 5 електротоварів для автомобіля

Всі водії люблять свій автомобіль та часто «балують» їх різноманітними новинками і електротварами з Aliexpress. У нашій статті ми обговоримо топ 5 необхідних товарів які потрібні вашому автомобілю.

  • Відеореєстратор. Це пристрій виручить вас в багатьох ситуаціях при ДТП, так як з нашим великим міським трафіком і з «бездумними» водіями, спробуй, доведи що ти в даній ситуації був правий. А цей апарат записує, дуже навіть цікаві кадри, навіть крадіжки з авто. Ще реєстратор дуже корисний при спілкуванні з поліцією. Побачивши його вони не будуть себе вести хамськи!Відеореєстратор dunobil chrom duo
  • Радар детектор. В даний час дуже необхідна “річ” для водіїв, які долають великі дистанції, так як з 2019 року в Україні почали встановлювати радари TruCam і системи “КАСКАД”.
  • Зарядний пристрій. Сучасні мобільні телефони використовуються не тільки для розмов, але і як навігатор, інтернет-банкінг, мультимедіа і тд. Без “мобілки” в наш час нікуди. Телефон в машині дуже часто розряджається. А підзарядити його можна за допомогою зарядного пристрою. Зарядки є на будь-який смак від одного до трьох USB роз’ємів, від 1 А до 3 А.
  • Мультимедіа. Без якісної музики в дорозі ніяк! Можна вибрати для прослуховування музики, перегляду кіно, і навіть як ігрова приставка.
  • Парктронік. Цей товар дуже необхідний для водіїв-аматорів, але також дуже зручно для користування в великих містах. Паркувальні системи є простими і дешевими (як правило це датчики і звукова індикація), і дорогими з “прибамбасами” (велика кількість датчиків з екраном і звуком).

Ми розповіли вам ТОП-5 електротоварів для автомобіліста.

Звичайно можна ще порадити багато різних, хороших і корисних продуктів для автолюбителя.

Добавити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *