Відеореєстратор Dunobil Chrom Duo. Характеристики.

Видеорегистратор для авто dunobil chrom duo

Компанія Dunobil знову порадувала водіїв якісними автомобільними новинками. Відеореєстратор Dunobil Chrom Duo має дві камери. Присутність допоміжної камери збільшує панорамний відео контроль навколо автомобіля.

Ціна: від 2900 грн

Приступимо до опису

На передній панелі встановлено скляний об’єктив фотокамери, а поруч знаходиться динамік. Реєстратори цієї моделі працюють на матрицях ОмніВіжн (OmniVision). Тайванський виробник Omnivision є основним постачальником матриць. Такі матриці дають високу ступінь якості зображення і сприяють придушенню шуму. З таким об’єктивом на записах будуть зафіксовані сусідні смуги, знаки дорожні і номера машин. При розбиранні нещасних випадків знадобляться всі дрібні фрагменти зйомки.

Сектор захоплення панорами становить сто сімдесят градусів. Кріплення приладу здійснюється за допомогою присоски, яка посилена гвинтами. Друга камера встановлюється на скло двостороннім скотчем. Вона спостерігає за обстановкою ззаду машини. Камера являє собою виносний блок, в якому вставлені чотири світло діода. На верхньому торці корпусу реєстратора знаходяться USB роз’єми для допоміжної камери і різьбове кріплення.

 

Видеорегистратор dunobil chrom duo Видеорегистратор dunobil chrom duo Екран

 

Прилад можна повертати вліво і вправо. В роз’єм знизу вставляються мікрофон і носій пам’яті. По бокам корпусу реєстратора знаходяться кнопки, що керують параметрами приладу. Тридюймовий дисплей знаходиться ззаду корпусу. Вставляємо тридцяти двох гігабайтний носій пам’яті і можна вирушати в дорогу.

Характеристики Dunobil Chrom Duo

Мікропроцесор ОллВіннер (Allwinner) виробляє китайська компанія. Вона випускає чіпсети для відеокамер і смартфонів. Процесори ОллВіннер V3S найчастіше застосовуються на бюджетних реєстраторах з невеликою потужністю.

Мікропроцесор ОллВінер V3S оперативно обробляє відразу два канали. Запис ведеться циклами без інтервалів. Швидкість запису близько 110 мегабайт в хвилину з головною камери, і близько тридцяти п’яти мегабайт в хвилину з другої камери. Всі записи ведуться паралельно і позначаються символами А і В. Швидко можна визначити, з якою камери вівся запис.

Відеопроцесор або матриця, є однією з основних частин реєстратора, на яких лежить відповідальність безпосередньо за якість відеозапису. Основна мета процесора – обробити і стиснути відео.

Детектор типу G-Sensor в побуті прийнято називати датчиком удару. Він заслужено популярний серед багатьох автолюбителів. Датчик удару є серйозним приладом і може без проблем в будь-який момент часу визначити розташування об’єкта в просторі, і який розпізнає будь-які форс-мажорні події.

Несподіване різке гальмування, удар або прискорення машини відразу ж зафіксується за допомогою датчика удару. Визначається з якого боку було зіткнення і його напрямок при цьому автоматом записується дата і час події. Вся інформація заноситься в окремий файл і захищена від стирання інформації при циклічній відеозйомці.

Датчик удару виконає цю роботу, навіть якщо машина буде на стоянці. Крім того, датчик зафіксує певний відрізок часу до і після ДТП. Цей короткий відрізок часу може встановити сам водій. Щоб датчик удару не спрацьовував на кожній вибоїні дороги, у нього передбачена функція для регулювання чутливості приладу. Інформацію про подію можна переглянути на дисплеї. Це можна зробити відразу ж в присутності сторін, прямо зацікавлених в об’єктивному розслідуванні на місці аварії. Реєстратор з датчиком удару значно підвищує безпеку вашого руху і виступає надійним адвокатом і свідком.

Детектор руху зреагує на будь-який рух навколо автомобіля, що стоїть на стоянці. Це першочергова функція детектора руху. Відразу потрібно зазначити, що режим парковки включається тільки тоді, коли машина ставиться на тривалий час. Називають такий стан машини «паркувальним режимом».

Як функціонує «паркувальний режим» в Dunobil Chrom Duo?

Припустимо, ви загнали машину на стоянку і включили «паркувальний режим». Прилад під час стоянки не включає режим запису, але події, які відбуваються перед об’єктивом, процесор приймає і обробляє. Якщо все тихо і немає ніяких рухів, то зображення відображається, як статичне і сигнал залишається в пам’яті процесора, як еталон.

Найменший рух перед об’єктивом або на капот сів горобець, одразу ж розпізнається детектором і подається сигнал на запис. У порівнянні з постійним записом це дуже зручно. Запис ведеться в окремий файл і захищений від стирання. У пам’яті флеш-карти відображаються тільки цікаві події і економиться місце на карті для наступного запису. До того ж, невеликі ролики легко знайти і переглянути, і встановити, які події змусили детектор руху включитися в роботу поки вас не було.

Dunobil Chrom Duo відеорегістратор в роботі

В іншому випадку треба було б розбирати тривалий за часом запис, щоб знайти потрібні моменти. З вбудованим мікрофоном можна зафіксувати звук різкого гальмування або зіткнення. Основна камера реєстратора веде зйомку з роздільною здатністю FullHD 1920×1080 і частотою 30 кадрів в секунду. Фіксація відео йде в кодованому форматі стиснення H.264.

Основна камера Dunobil Chrom Duo

Додаткова камера знімає з роздільною здатністю 640×480:

Допоміжна камера Dunobil

Акумуляторний осередок розрахований на 120 мА · год і дає можливість закінчити запис при несподіваному відключенні енергії. На тридюймовому моніторі добре видно всі деталі. В паркувальному стані реєстратор показує картину як з одної так і з другої камери.

Інтерфейс меню приладу інтуїтивно зрозумілий. У першій частині меню можна відрегулювати відеозапис, а в другій частині меню знаходяться настройки додаткових функцій. У реєстраторів, які вийшли з підприємства всі регулювання виставлені по оптимальному параметру.

Перевага реєстратора Dunobil Chrom Duo

Перевага цього відеореєстратора в тому, що він має крім основної камери ще одну камеру, її краще встановити на заднє скло.

Допоміжна камера dunobil chrom duo ззаді

Другу камеру правильно буде повернути трохи вниз. Так її НЕ буде засліплювати машина, яка слід ній. А якщо машина наблизиться ближче, то на дисплеї добре буде видно її номер.

Висновок

Відеореєстратор володіє багатьма чудовими функціями, але ціна захмарна.

Добавити коментар

Your email address will not be published.