Як підготувати автомобіль до продажу?

Як підготувати автомобіль до продажу?

Автовласники рано чи пізно замислюються над продажем автомобіля. Причини можуть бути різними, наприклад, хтось вирішив купити інше авто, хтось хоче купити машину «молодшу», а комусь терміново знадобилися гроші. У будь-якому випадку, хочеться отримати за свою «ластівку» максимально можливу суму.

Готуємо автомобіль до продажу?

Якраз Вам і допоможе підготовка автомобіля перед продажем. Відразу слід зауважити, що мова не йде про обман покупця, просто будь-який товар, в тому числі і автомобіль, потрібно показати, що називається «у всій красі», нехай і не приховуючи його вад, але і не ховаючи його кращих сторін. Подумайте, на що б ви самі звернули увагу при покупці машини? Не секрет, що перше, на що зверне увагу потенційний покупець, це зовнішній вигляд авто. Наприклад, брудна машина, нехай навіть вона знаходиться у відмінному стані, може змусити покупця відмовитися від покупки і звернути увагу на інший автомобіль. Приведення зовнішнього вигляду машини в належний стан, різко збільшує шанс швидко, і вигідно продати автомобіль. Не пошкодуйте часу, і помийте машину, проведіть чистку салону, обробіть кузов поліролем, поновіть освіжувач повітря в салоні. Очистіть багажник від усілякого мотлоху і сміття, приберіть все зайве. Відмийте диски коліс, обробіть шини спеціальним чорнилом для гуми, це відразу поліпшить зовнішній вигляд авто. Якщо не хочете займатися всім цим самостійно, скористайтеся послугами авто мийки. У будь-якому випадку, витрачені гроші ви повернете, продавши машину за вигіднішою ціною.

Серйозні і дрібні несправності.

Усуньте всі дрібні несправності в автомобілі, наприклад, замініть перегорілі лампочки, проведіть косметичний ремонт лакофарбового покриття. Якщо сидіння автомобіля протерті, на них порвана оббивка, вони втратили привабливий вигляд, купіть і надіньте на сидіння недорогі чохли. Постарайтеся усунути всі скрипи та інші сторонні шуми в салоні. Фари які втратили свого колишнього вигляду можна відполірувати, вони будуть виблискувати як нові.

Для усунення більш серйозних поломок, зверніться на СТО, якщо в цьому є сенс, і витрати на ремонт компенсуються при продажі авто. Взагалі, до всіх витрат, пов’язаними з підготовкою машини до продажу, підходьте з точки зору доцільності, не перестарайтеся, пам’ятайте, що витрати повинні окупитися.

Шини на заміну!

Обов’язково зверніть увагу на шини. Хороша гума – великий плюс до продажу автомобіля. Не обов’язково купувати нову, але зношену варто замінити. Як підібрати шини читайте тут. Іноді, гулі на колесах викликають підкидання на ходу, це викличе негативну думку покупця. Можливо, є сенс придбати на ринку б/у шини.

Яким повинен бути моторний відсік?

Підкапотний простір і сам двигун мити не бажано, тому що занадто чистий, свіжовимитий мотор може настерегти досвідченого покупця, втім, якщо під капотом занадто вже брудно, то, звичайно, краще двигун помити. Більш важлива – нормальна робота двигуна, тому якщо є така можливість, проведіть сервісне обслуговування двигуна в авторизованому центрі. Робота мотора не повинна викликати у потенційного покупця ніяких нарікань. Якщо приводні ремені на генераторі або помпі видають скрип або свист, постарайтесь усунути їх, натягніть ремінь або обробіть спеціальним засобом, який неважко знайти.

Тонкощі в продажі авто

Якщо в автомобілі встановлена ​​дорога аудіосистема, подумайте, можливо, є сенс придбати більш дешеву магнітолу, і встановити її, а дорогу продати окремо, або залишити собі.

Не залиште без уваги такі дрібниці, як наявність в машині бодай мінімального набору інструментів, вогнегасника та аптечки. Це може справити сприятливе враження на покупця, і підвищить його довіру до вас. Не залишайте в багажнику моторне масло або антифриз (відразу зрозуміло, що двигун бере масло) – ці дрібниці відлякують покупця.

Чи варто обманювати покупця, готуючи автомобіль до продажу

Останнім часом продати авто в Україні – дуже вигідний бізнес. Продають все, весь непотріб, який не ремонтується або дорого відремонтувати в США – вивозиться. З Європи “ганяють” машини з пробігом до 500 000 км. Купують за копійки, продають з націнкою 2000$ – 3000$. Обманюють покупців різними способами.

Autostat не обманеш!

Хороший спосіб перевірки авто з Америки – це звичайно ж Carfax, також можна “загуглити” по Vin-номеру. Європейців також можна перевірити, але через інші бази.

  • Скручувати пробіг?

Пробіг транспортного засобу давно вже оцінюється за станом як зовнішнього так і внутрішнього, а не за показниками одометра.

Немає особливого сенсу його крутити так як вся інформація по обслуговуванню зберігатися у офіційного дилера, а так само існують бази даних де є все про автомобіль. Скільки було власників, коли здійснювалася заміна масла, не кажучи вже про серйозні ДТП.

  • Подушки безпеки підключають від іншої лампи.

Все залежить тільки від вас. «Стріляні» подушки можна перешити і підключити так як належить, а можна піти більш підлим шляхом – не відновлювати та заживити подушку від іншого індикатора (наз. “обманка”). Вигода від продажу машини звичайно ж збільшиться, але карму ви собі зіпсуєте. Вирішувати Вам!

  • Видати сильно битий автомобіль за “не битий – не фарбований”.

Про цей факт краще без приводу не згадувати. Але якщо ж покупець буде перевіряти товщиноміром, то зловить вас на відвертій брехні.

На сьогодні багато хто замовляє експертів по підбору авто і повірте у них є всі інструменти і бази, щоб дізнатися про автомобіль всі нюанси.

Висновок

А взагалі, головне в перед продажній  підготовці – не перестаратися, щоб потім не передумати продавати автомобіль, і щоб не вийшло як в тій казці: «така корова потрібна самому».

Добавити коментар

Your email address will not be published.